Vakgarage Schilstra

Renault Captur

1.3 TCe 130 Automaat Intens | Climate Control | LED | Android/Apple Carplay

2020

|

Benzine

|

44459

€ 21.750 Prijs is incl. BTW en BPM

Hoe wil je je auto aanschaffen ?

Bovag garantie
Specificaties
Transmissie

Automaat

Bouwjaar

2020

Tellerstand

44459 km Vakgarage

Brandstof

Benzine

Energielabel

C

Carrosserie

SUV

Aantal zitplaatsen

5

Aantal deuren

5

Financier deze Renault Captur

Berekenen je maandbedrag en doe een vrijblijvende aanvraag.

Opties en accessoires

Multimedia-voorbereiding

Radio

Omschrijving

Franse auto's zijn gemaakt om te genieten. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Onderweg geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem met dab-ontvangst. De bediening is gemakkelijk via knoppen op het stuur. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! De elektronische systemen in deze Renault helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Deze Renault is voorzien van schakelpaddles aan het stuur, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en lederen versnellingspook.

In de Renault Captur heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Renault u om veiliger te rijden. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Renault bovendien hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.

Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie en met tellerrapport van Nationale Autopas. Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.

Waar staat deze auto

Vakgarage Schilstra

Wâlikkers 6

8584 WS Hemelum

Wij krijgen een 9.1 van onze klanten

Vakgarage Schilstra

Renault Captur

1.3 TCe 130 Automaat Intens | Climate Control | LED | Android/Apple Carplay

2020

|

Benzine

|

44459

€ 21.750 Prijs is incl. BTW en BPM